KORTY W PARKU

Udostępnij na:

KORTY TENISOWE „PARK”

Zapraszam do korzystania z 2 oświetlonych kortów tenisowych w Parku Chorzowskim na terenie Ośrodka Harcerskiego (Chorzów Al. Harcerska 3). Korty zostały wyremontowane (nowa nawierzchnia, linie, siatki). Do dyspozycji część socjalna (szatnia z prysznicem, recepcja, punkt gastronomiczny), oraz grill. Wjazd dla kilentów kortów na teren Parku bezpłatny.

W CELU GWARANCJI GRY KORT DO GODZINY 16stej NALEŻY REZERWOWAĆ W PRZEDDZIEŃ OSOBIŚCIE LUB TELEFONICZNIE.

KORTY TENISOWE W PARKU CHORZOWSKIM

CENNIK USŁUG NAUKI GRY W TENISA na kortach „PARK”:

WYNAJEM KORTU:

 DO GODZINY 14.00 W DNI POWSZEDNIE- 20zł/h

  OD GODZINY 14.00 ORAZ CAŁE WEEKENDY I ŚWIĘTA- 30zł/h,

DOPŁATA DO OŚWIETLENIA W GODZINACH WIECZORNYCH- 5zł/30min

WYPOŻYCZENIE KOSZA TRENERSKIEGO Z PIŁKAMI-  5zł/h

WYPOŻYCZENIE RAKIET TENISOWYCH- 5zł/1h/1szt

LEKCJE TENISA Z TRENEREM/SZKÓŁKA (CENA 1h= KORT+TRENER+SPRZĘT):

  • Zajęcia indywidualne – 100 zł. 
  • Zajęcia w gr. 2 os. – 50 zł/os.
  • Zajęcia w gr. 3 os. i więcej – 35 zł/os.

TELEFON NA KORTY: Główny- 732 789 465,                                                              jeżeli nie odbiera to awaryjnie 603166486 (kontakt z trenerem)

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

Zasady gry turnieju deblowego ze zmiennym partnerem! Uczestników dzielimy na grupy zgodnie z umiejętnościami , jeśli ilość jest niepodzielna na jednakową ilość grup , to  najmocniejsza ma być najliczniejsza itd.  ….Gramy jednego seta od stanu po 2 do 6 wygranych gemów , ale przy po 6 koniec meczu- do tabelki wpisujemy remis – 1 pkt. ,  zwycięstwo – 2 pkt. ,  przegrana – 0 pkt.Każdemu uczestnikowi zapisujemy osiągnięty wynik , zmieniamy partnera i gramy następny mecz  tak jak w tabelce na dole zapisane .Każdy gra w każdej turze 4 pojedynki a w grupie na 4 ostatni mecz  to pojedynek osób z 1 i 4 oraz 2 i 3 ,  po tym meczu liczymy punkty i gemy ,  następnie wpisujemy do formularza .Ponowne grupy tworzy się przez awans najlepszych i spadek najsłabszych oraz zmianę nazwisk w tabelce na pozycjach .II TURANastępnie tak jak w I turze , a po skończeniu sumujemy wyniki z dwóch etapów . Zwycięzcą zostaje ten zawodnik który zgromadził największą ilość punktów , w przypadku identycznej ilości punktów liczymy różnicę gemów wygranych do przegranych a gdy i ten sposób nie pozwala na wyłonienie zwycięzcy to decyduje większa ilość wygranych gemów .